Zakończenie roku szkolnego.

W bieżącym roku szkolnym absolwentami SP 3  w Lipnie było 59 uczniów. Na uroczystym pożegnaniu w dniu 27 czerwca najlepsi uczniowie zostali uhonorowani świadectwami z wyróżnieniem oraz licznymi nagrodami. Najlepszym uczniem okazał się Jakub Jabłoński z klasy VI a, który za średnią 5.7 otrzymał Nagrodę Burmistrza Miasta Lipna, zaś uczennica Aleksandra Suska z klasy VI c ze średnią 5.6  otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły.
Warto dodać, iż oboje byli laureatami Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty i zostali zwolnieni ze sprawdzianu klas VI.
Średnia ocen wszystkich uczniów klas szóstych wyniosła 4.0. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 20 uczniów.
Bardzo dobrze spisali się uczniowie na kwietniowym sprawdzianie. Ich średni wynik 26.42 pkt. przewyższa średni wynik w kraju, województwie i mieście.
Dyrekcja i nauczyciele gratulują absolwentom uzyskanych wyników i życzą im powodzenia w nowych szkołach.