Nagroda dla najlepszych !!!

Najlepsi uczniowie klas IV-VI w nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2013/2014 wyjechali na wycieczkę do Torunia. Obejrzeli  przedstawienie pt. „Pippi Pończoszanka” w Teatrze W. Horzycy.

Bejnar Alicja, Dankowska Sandra, Kępińska Amelia, Kręgiel Artur, Polachowski Aleksander, Waśkiewicz Weronika, Grudzińska Oliwia, Mikołaj Poćwiardowski, Kamila Osińska, Rutkowska Marta, Zalewska Paulina, Zdrojewska Weronika,        Ziemkiewicz Mateusz, Emilia Chojnowska, Oskar Kuciński, Marta Lewandowska, Jakub Marciniak, Aleksandra Wojtal, Mikołaj Ott, Julia Mazur,    Kacper Paśniewski, Mateusz Piotrkiewicz, Paulina Zdrojewska, Michał Kamiński, Klaudia Kłutkowska, Maja Kopczyńska, Agata Popielińska, Hubert Szewczak, Paulina Hass, Kasjan Prądzyński, Magda Starczewska, Piotr Zalewski.