Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

W dniu 14 października odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Na uroczystym apelu na którym część artystyczną przygotowały klasy III nie zabrakło znamienitych gości w osobie zastępcy burmistrza Miasta Lipna Dariusza Chmielkewskiego, proboszcza parafii bł. Michała Kozala Ks. Henryka Kołodziejczyka, przedstawicieli Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Rady Rodziców. W swych wypowiedziach dziękowali oni nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i wyrzeczenia, jakie niesie za sobą praca w oświacie, życząc jednocześnie wytrwałości i wielu sukcesów w dalszej pracy zawodowej.
Za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej Dyrektor Szkoły pan Jacek Góźdź został uhonorowany nagrodą Burmistrza Miasta Lipna natomiast nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali Nagrody Dyrektora.