Sukces w Pile!!!

20 grudnia w Pile odbył się finał konkursu recytatorskiego „Mój ulubiony wiersz”. Z ponad 60 recytatorów z kategorii klas I – III do finału zakwalifikowano 17 uczestników między innymi Julkę Raczkowską uczennicę klasy Ic. W kategorii wiekowej dla klas IV – VI z pośród 60 uczestników do finału przeszło 22 recytatorów a wśród nich również Gabriela Jędrzejewska uczennica klasy IVb. Rywalizacja w finale odbyła się na bardzo wysokim poziomie. Jury, w skład którego wchodzili recytatorzy i instruktorzy teatru Włodzimierz Ignasiński i Małgorzata Chwiłkowska – Kępczyńska zwrócili szczególną uwagę na wyjątkowo poprawną i piękną recytację wszystkich finalistów. Dlatego bardzo nam miło, że nasi szkolni przedstawiciele przygotowani przez panią Wiolettę Ługowską zaliczyli się do grona laureatów konkursu i zdobyli dla szkoły: Julia Raczkowska – I miejsce, Gabriela Jędrzejewska – II miejsce. Dziewczyny, jesteśmy z Was dumni, gratulujemy z całego serca i życzymy kolejnych sukcesów!