„Cudny wieczór”

16 stycznia w naszej szkole odbył się już dziesiąty jubileuszowy wieczór poezji, poświęcony twórczości Jacka Cudnego. Na uroczystość przybyli znakomici goście, nauczyciele, rodzice, dyrektorzy szkół i osoby zaprzyjaźnione ze szkołą. Gościem honorowym był sam autor wierszy pan Jacek Cudny. W niecodziennej atmosferze uczniowie – młodzi artyści przedstawiali jego wiersze. Wszystkie prezentacje były na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Piękne stroje, ciekawe rekwizyty i bogata dekoracja wzbogacały całość. Taki  wspaniały efekt to ciężka praca dzieci nauczycieli i rodziców . Wszyscy z zachwytem podziwiali przepiękne  występy. Czas między wierszami umilił koncert pana Grzegorza Walczaka i jego córki Natalki oraz Michała, którzy zaprezentowali muzyczną interpretację poezji tworząc niezwykłą atmosferę zabawy.
Tradycyjnie uroczystość została przygotowana przez nauczycielki - Annę Marciniak i Elżbietę Rybicką.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.