Mamy Mistrzostwo Powiatu - gramy dalej!!!

Tytuł Mistrza Powiatu Lipnowskiego w piłce nożnej wywalczyły nasze dziewczęta grające w składzie: Nikola Detmer, Agata Popielińska,  Wiktoria Pniewska, Natalia Pniewska, Paulina Zdrojewska, Julia Mazur, Anita Jankowska, Oliwia Borowicz,  Oliwia Czerwińska, Klaudia Kłutkowska oraz Maja Kopczyńska. Po ciężkich meczach w grupie eliminacyjnej, które rozpoczęliśmy od porażki 1:2 z SP Bobrowniki, dziewczęta prowadzone przez pana Dariusza Onoszko grały coraz lepiej i po wygranych z SP Kikół 3:2 oraz z SP Dobrzyniem nad Wisłą 3:0 spotkały się w meczu o pierwsze miejsce ze zwyciężcą drugiej grupy eliminacyjnej, Szkołą Podstawową w Skępem. Mecz ten zakończył się korzystnym wynikiem dla naszej drużyny 1:0. W pełni zasłużone mistrzostwo powiatu uprawnia nas do udziłu w rozgrywkach szczebla wojewódzkiego.