Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

W dniu 29 kwietnia w naszej szkole odbył się finał Szkolnego Konkursu Wiedzy  o Zdrowiu organizowanego z okazji Miesiąca Kultury Zdrowotnej. Przez cały kwiecień uczniowie w klasach przygotowywali się do konkursu poprzez pogadanki na g.d.d.w. W każdej klasie odbyły się eliminacje klasowe i wyłoniono po dwoje przedstawicieli z każdej klasy do finału szkolnego. Wszyscy uczniowie pisali ten sam test, ale rozstrzygnięcia zapadały wg kategorii wiekowych. Na poziomie klas czwartych zwyciężyła Aleksandra Czapiewska z klasy IV „c”, na poziomie klas piątych – Oliwia Grudzińska z klasy V „c”, a na poziomie klas szóstych Mateusz Piotrkiewicz z klasy VI „a”. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe na apelu w dniu 30 kwietnia 2015r.  Przedsięwzięciem kierował nauczyciel przyrody Marek Zachacz.