Przedstawienie profilaktyczne.

13 maja gościliśmy w szkole aktorów teatru „Inspiracja” z Krakowa, którzy zaprezentowali nam dwa przedstawienia.
      Uczniowie klas 0 – III obejrzeli spektakl pt. „Nauczyć Ufoludka”, którego celem było pogłębienie wiedzy na temat ekologii i zdrowego stylu życia. Młodzi widzowie                              w przystępny sposób dowiedzieli się, jak dbać o siebie i środowisko.
    „Wyjść poza schemat” to tytuł  spektaklu profilaktycznego, którego odbiorcami byli uczniowie klas IV – VI. Przedstawienie poświęcone było problematyce cyberprzemocy. Widzowie wprowadzeni zostali w złożoną problematykę zagrożeń czyhających na użytkowników Internetu i telefonów komórkowych, ze szczególnym podkreśleniem zjawiska cyberprzemocy. Spektakl uświadomił uczniom destrukcyjny wpływ przemocy i zjawiska wykluczenia na psychikę młodego człowieka.