Biały marsz.

„Zachowaj Trzeźwy Umysł” to hasło przewodnie „Białego marszu”, w którym uczestniczyliśmy w dniu 8 czerwca. Wraz z uczniami innych szkół , z białymi balonami i transparentami promującymi zdrowy styl życia, przemaszerowaliśmy pod ratusz miejski. Tam spotkaliśmy się z przewodniczącą MKRPA panią Barbarą Danielecką oraz p.o. sekretarza miasta panią Renatą Gołębiewską. Happenig odbył się z okazji „Dnia bez przemocy” oraz podsumowania kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.  Uczestnicząc w spotkaniu, podziwialiśmy, w krótkich prezentacjach, talenty artystyczne koleżanek i kolegów z innych szkół. Naszą szkołę w występach solowych reprezentowały koleżanki z klas piątych: Nikola Ostolska, Weronika Waśkiewicz i Paulina Zalewska. Pani sekretarz i pani przewodnicząca podziękowały uczniom i nauczycielom za aktywny udział w kampanii. Poinformowały o przekazanym upominku finansowym na potrzeby szkół. Dziękujemy i czekamy na kolejne spotkanie w przyszłym roku.