Wieczorek pożegnalny klas VI

Dnia 18 czerwca br. uczniowie klas VI spotkali się na wieczorku pożegnalnym w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej naszej szkoły. Organizatorami uroczystości byli Rodzice szóstoklasistów.
Nie zabrakło słów podziękowań skierowanych do Dyrekcji, Nauczycieli
i Pracowników Szkoły. Był to czas podsumowań, wspomnień i wzruszeń.
Z pewnością uroczystość ta zapisze się znakiem szczęścia w uczniowskich sercach i będzie wspominana po latach z łezką w oku.
W imieniu rodziców klas szóstych głos zabrała pani Elżbieta Kłutkowska, której wypowiedź zamieszczamy poniżej.
Szanowny Panie Dyrektorze ! Pani Dyrektor! Drodzy Nauczyciele ,
Kochani wychowawcy! Panie przewodniczący Rady Rodziców!
Mili naszym sercom pracownicy obsługi i administracji!
   Witam wszystkich gości przybyłych na wieczorek pożegnalny klas VI. Po sześciu latach nauki - latach bogatych w radość i smutki nasze pociechy żegnają  mury
Szkoły Podstawowej Nr 3  im. Mikołaja Kopernika , tym samym KOŃCZĄ KOLEJNY ETAP SWOJEGO ŻYCIA. Jest to chwila radosna dla nas wszystkich .
Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem innych. Słowami tymi niewątpliwie mogę wyrazić wdzięczność, podziw, szacunek, za trud włożony w wychowanie oraz nauczanie naszych dzieci, Dyrekcji, całemu Gronu Pedagogicznemu, wychowawcom, pracownikom szkoły.
To właśnie WY podejmowaliście się zadań najbardziej wymagających i niełatwych, próbowaliście zainteresować uczniów swoim przedmiotem, pomagaliście im zdobywać wiedzę, próbowaliście rozbudzić w nich ciekawość świata. Przez te sześć lat Waszym największym celem było naprowadzenie dzieci na taką drogę, aby
w przyszłości wyrosły na wartościowych i uczciwych ludzi. Od początku wpajaliście im pewne zasady oraz prawdy, które chociażby wyrażają dwa przysłowia rzymskie: "Nie uczymy się dla szkoły, lecz dla życia",
" Czegokolwiek się uczysz, uczysz się dla siebie".
Jeśli kiedyś nasze dzieci osiągną sukces w życiu, to będzie to niewątpliwie częściowo Wasza zasługa.
    Drodzy wychowawcy! Mamy nadzieję, że będziecie ich dobrze wspominać.Dziękujemy wam za trud i serce, jakie im okazaliście.
    Kończąc, chciałabym w imieniu wszystkich rodziców złożyć najszczersze i gorące podziękowania za cały trud włożony w wychowanie i edukację, naszych dzieci za dobrą radę, wsparcie, i opiekę wszystkim  nauczycielom, wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu, Dyrektorstwu, pracownikom tej szkoły oraz wszystkim, którzy pojawili się na ich drodze i służyli pomocą.
Serdecznie dziękujemy!!!!Jednocześnie zapraszając Państwa na skromny poczęstunek.