Dzień Sportu Szkolnego.

Tradycyjnie w miesiącu czerwcu odbywa się w naszej szkole Dzień Sportu Szkolnego. Tem z niecierpliwością oczekiwany przez uczniów dzień jest okazją do wspólnej rywalizacji w gronie koeżanek i kolegów a także umożliwia wyróżnienie sportowców szkolnych, którzy przez cały rok ciężko pracują aby godnie reprezentować szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Ghoć nagrodą za zwycięstwo szejściu konkurencjach sportowo rekreacyjnych był tylko dyplom to zaszczytny tytuł Mistrza Szkoły też nobilitował. Całość uroczystości zwieńczył zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją dziewcząt a kadrą pedagogiczną szkoły wygrany przez dziewczęta 6:2 oraz drużyną chłopców klas szóstych a resztą szkoły, który w dogrywce zakończył się wynikiem 3:2 dla zszóstoklasistów.