Jesienny wieczór poetycki.

Wieczory poezji stały się naszą szkolną tradycją . Co roku impreza ma inne przesłanie. W tym roku uczniowie zaprezentowali poezję jesienną. Sala wypełniona była po brzegi. Rodzice i goście z dumą i uśmiechem oglądali występy deklamatorów. Pięknie przygotowana dekoracja jesienna, kawiarniany klimat oraz wyeksponowane skarby jesieni wprowadzały w nastrój zadumy i melancholii.
Niezwykła, przyjazna atmosfera, piękna gra dzieci na instrumentach muzycznych sprawiła, że wszyscy świetnie się bawili, a występy przypominały małe show. Publiczność z entuzjazmem reagowała na teksty wierszy, nie zabrakło chwil wzruszeń.
W tym roku wiersze recytowali młodzi aktorzy z wszystkich klas, a przygotowali ich wychowawcy i opiekunowie. W przygotowania włączyli się również rodzice, aby potem podziwiać swoje dziecko na scenie. Podczas tegorocznego jesiennego spotkania gościliśmy poetę Jacka Cudnego. Pisarz podarował szkole kilka alamachów z poezją oraz wręczył nagrodę specjalną najlepszemu recytatorowi z kl. I a – Bartkowi Rutkowskiemu. Imprezę organizowały : Anna Marciniak, bibliotekarz szkolny i Elżbieta Rybicka, nauczyciel języka polskiego.