W darze serca.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu nauczycieli naszej szkoły w dniu 1 lutego w kinie Nawojka odbyły się trzy seanse spektaklu pt. „Magiczny Wieczór”. Całkowity dochód z przedstawienia w wysokości 5713,37 zł przeznaczony został na leczenie Ewy Bylewskiej, uczennicy klasy drugiej Liceum Profilowanego przy ZST w Lipnie. Choruje ona na tętnicze nadciśnienie płucne i niewydolność serca. Czeka ją przeszczep płuc. Ogromną szansą na powstrzymanie rozwoju choroby jest kuracja lekiem, który nie jest refundowany dla dzieci. Na tym etapie leczenia koszt leku to 105 000 złotych. Miesięczna dawka tego leku to 15 000 złotych. Głównymi pomysłodawcami tej charytatywnej akcji były panie Aleksandra Narczewska, Katarzyna Palczak, Marzena Rygielska oraz pan Jacek Góżdż. Obsadę aktorską stanowili w całości nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Lipnie.