Wieczór poezji "Dbam o zdrowie".

Wieczór poezji

W środę, 27 listopada odbył się wieczór poezji pt. „Dbam o zdrowie". Spotykaliśmy się po raz dziewiąty w jesienny wieczór przy ciepłej herbacie, by w nostalgii i miłej atmosferze wysłuchać recytacji utworów wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Ta wspaniała niecodzienna uroczystość obfitowała w wielką dawkę emocji. Całość wrażeń dopełniła pięknie udekorowana sala. W sportowej scenerii dzieci prezentowały wiersze promujące zdrowy tryb życia, a muzycznie utalentowani uczniowie – Weronika Waśkiewicz, Oliwia Kurczewska i Michał Kamiński – uatrakcyjnili całe spotkanie. Nagrodę specjalną dla wyróżniającego się recytatora ufundował gość honorowy wieczoru pan Jacek Cudny. Otrzymał ją Bartek Rutkowski za wspaniałego Murzynka Bambo. Laur zwycięstwa zdobyła klasa II a prezentując „Murzynka Bambo” Juliana Tuwima oraz V b przedstawiając wiersz Jacka Cudnego pt.”Sztafeta”, a wyróżnienia klasy: O „b”, I b, III b, III c, IV b, IV c, V c, VIb. Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy wspaniałych występów!!! Uroczystość zorganizowały : Elżbieta Rybicka i Anna Marciniak.