Zachowaj trzeźwy umysł.

„Zachowaj Trzeźwy Umysł” to hasło przewodnie „Białego marszu”, w którym  uczestniczyliśmy w dniu 4 czerwca. Wraz z uczniami innych szkół lipnowskich przemaszerowaliśmy z białymi balonami  i hasłami promującymi zdrowy styl życia pod ratusz miejski. Tam spotkaliśmy się z wiceburmistrzem p. Dariuszem Chmielewskim i przewodniczącą MKRPA p. Barbarą Danielecką. Happening odbył się z okazji podsumowania kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, 25 rocznicy pierwszych wolnych wyborów oraz 10-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej.  Programy artystyczne, prezentowane przez poszczególne szkoły, nawiązywały do tych ważnych rocznic, łącząc treści patriotyczne z profilaktycznymi. Uczniowie klasy V „b” pod kierunkiem p. Beaty Brzezińskiej przedstawili montaż słowno-muzyczny pt. „Nasza mała ojczyzna”. Pani przewodnicząca i pan burmistrz podziękowali uczniom i nauczycielom za aktywny udział w kampanii i na ręce uczniów przekazali upominki dla szkół.
Dziękujemy i czekamy na kolejne spotkanie.