Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI

Miejski  Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI

12 maja 2015 r. odbył się  w naszej szkole Miejski  Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych.  Uczestnicy konkursu byli wyłonieni w wewnątrzszkolnych eliminacjach na terenie swoich szkół według wcześniej ustalonych procedur. Tylko trzech najlepszych uczniów z każdej szkoły wzięło udziału w Konkursie o tytuł Lipnowskiego Mistrza Ortografii, którym został Mikołaj Poćwiardowski  ze Szkoły Podstawowej nr 3 ,drugie miejsce zajęła   Marta Rutkowska  ze Szkoły Podstawowej nr 5, trzecie miejsce przypadło w udziale Alicji Bejnar ze Szkoły Podstawowej nr 3 . Zwycięzcy otrzymali  wartościowe nagrody, natomiast wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. W przerwie uczniowie  mogli skorzystać   z przygotowanego dla nich poczęstunku. Konkurs zakończył się  wspólnym pamiątkowym zdjęciem z udziałem uczestników konkursu i opiekunów .Organizatorami przedsięwzięcia były panie          B. Brzezińska, E. Rybicka, A. Salamądry.