Facebook
BIP
Aktualności
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Dnia 26 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Był to czas podsumowania miesięcy nauki, wręczenia świadectw, nagród i wyróżnień dla uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach i zawodach sportowych. Szczególne słowa uznania skierowano do absolwentów klas ósmych, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacji. Wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły dziękujemy za wspólnie spędzony rok, a na nadchodzące wakacje życzymy bezpiecznego, pełnego radości i zasłużonego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!
XXXIX edycja konkursu przedmiotowego z matematyki LIGA ZADANIOWA
Ogromny sukces uczniów naszej szkoły. W XXXIX edycji konkursu przedmiotowego z matematyki LIGA ZADANIOWA zostali nagrodzeni następujący uczniowie: Na poziomie klas szóstych: I miejsce Martyna Mordal z klasy VI a II miejsce Lena Grzywaczewska z klasy VI c III miejsce Franciszek Bautembach z klasy V c Wyróżnienie - Artur Krygier z klasy VI b i Oliwier Impert z klasy V a Na poziomie klas siódmych: III miejsce Antoni Orenkiewicz z klasy VII c Wyróżnienie Tomasz Chmielewski z klasy VII b Wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz przygotowującym ich nauczycielom składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!
Międzyszkolny turniej Rummikub
Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem Małgorzatą Walczewską wzięli udział w międzyszkolnym turnieju Rummikub zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Rummikub dla szkół z naszego miasta. Wydarzenie dostarczyło uczestnikom wielu emocji, świetnej zabawy oraz okazji do rozwijania logicznego myślenia i zdrowej rywalizacji 🧩😊 Z ogromną radością informujemy, że Franciszek Korajda z klasy VI b zdobył II miejsce 👏🏆 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej szkoły!
Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt i chłopców
W czwartek 21 maja w Szkole Podstawowej w Wielgiem odbył się finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt i chłopców. Reprezentacje naszej szkoły okazały się niepokonane zdobywajac tytuł Mistrzów Powiatu zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Emilia Ciechanowska Maja Górzyńska Lena Grzywaczewska Zuzanna Krażewska Maja Łowicka Natalia Makowska Patrycja Marciniak Alicja Piotrkiewicz Maja Skrzypińska Maja Smolińska Laura Wołowska Opiekunem uczennic jest Marcin Makowski. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Filip Chojnicki Franciszek Elwertowski Szymon Falkowski Kuba Gajewski Oliwier Impert Szymon Kalicki Artur Kalinowski Kamil Nierychlewski Mikołaj Wszelaki Filip Zalewski Opiekunem chłopców jest Przemysław Zawirowski. Gratulujemy