Nasza szkoła w publikacjach

6 X 2022

Podsumowanie XII edycji "Projektantów edukacji" 👏 🏆 📒

Powstał e-book 📒 "ZaPROJEKTowani na sukces - 30 projektów, które zmieniły (czyjś) świat - jako podsumowanie XII edycji "Projektantów edukacji", a w nim 30 projektów.

Na stronie Organizatora można przeczytać, że te 30 projektów to "creme de la creme" spośród 419 zgłoszonych, a e-book jest świadectwem uczniowskiej kreatywności i entuzjazmu w zdobywaniu wiedzy... pod okiem otwartych i życzliwych nauczycieli wspierających uczniowskie pasje. E-book każdy może pobrać, bo, zdaniem Organizatorów, opisane w nim projekty są za dobre, aby trzymać je w szufladzie lub limitować dostęp do nich, one inspirują, skłaniają do działania i rozbudzają apetyt na edukacyjną kreatywność.

Wśród tych projektów jest nasz: "Kryminalnie na chemii... z przymrużeniem oka" 😉 i komentarz Jury do niego: "Kreatywne nauczanie i wyzwalanie w uczniach chęci do rozwiązywania problemów to przyszłość kształcenia" 🥰

👏👏👏👏 Gratulujemy pani Ani Baranowskiej!!!! 👏👏👏👏

Warto zapoznać się z tymi projektami -------> KLIK