Facebook
BIP
Wizyta Kujawsko-Pomorskiej Wicekurator Oświaty, Pani Marii Mazurkiewicz
Wizyta Kujawsko-Pomorskiej Wicekurator Oświaty, Pani Marii Mazurkiewicz

Dnia 11 maja 2022, po zakończonej uroczystości Wręczenia Nagród Laureatom i Finalistom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, która odbyła się w Urzędzie Miasta, Pani Maria Mazurkiewicz Kujawsko-Pomorski Wicekurator Oświaty odwiedziła naszą szkołę. To właśnie z naszej szkoły pochodziło najwięcej nagrodzonych uczniów. Kujawsko-Pomorski Wicekurator Oświaty, Pani Maria Mazurkiewicz zapoznała się ze stanem placówki i poczynionymi remontami, inwestycjami oraz trwającymi pracami budowlanymi: - zapoznała się z pracami wykonanymi w kuchni w ramach programu rządowego Posiłek w szkole; - obejrzała efekty remontu uczniowskich łazienek; - zapoznała się z postępem prac przy budowie hali sportowej. Dziękujemy za wizytę!

Czytaj więcej

Nasi finaliści i laureaci
Nasi finaliści i laureaci

11 maja 2022 w Urzędzie Miejskim w Lipnie odbyło się wręczenie zaświadczeń i nagród finalistom oraz laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Wśród wyróżnionych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły!

Czytaj więcej

Nasza hala rośnie jak na drożdżach!
Nasza hala rośnie jak na drożdżach!
Nasza hala rośnie jak na drożdżach!

Czytaj więcej

Święto 3 Maja
Święto 3 Maja

3 maja dla większości Polaków jest jednym z najważniejszych dni w roku. Właśnie w tym dniu obchodzimy Święto Narodowe Trzeciego Maja, które przypomina nam o podpisaniu pierwszej polskiej konstytucji! To Konstytucja 3 maja była dokładnie pierwszą w Europie ustawą, która regulowała cały ustrój państwowy. Dokument miał dla Polaków wielkie znaczenie i zapoczątkował pierwsze zmiany w reformach. Bądźmy dumni, ze jesteśmy Polakami i zawieśmy flagę w ramach upamiętnienia tego wspaniałego święta!🇵🇱❤️

Czytaj więcej

Życzenia świąteczne
Życzenia świąteczne

Życzymy, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły Wasze serca radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie

Czytaj więcej

Pomoc dla Ukrainy w naszej szkole
Pomoc dla Ukrainy w naszej szkole

Nasza szkoła włączyła się do zbiórki dla Ukrainy. Zbieraliśmy materiały opatrunkowe, kosmetyki, leki, koce, artykuły spożywcze i higieniczne - słowem wszystko, co mogło się przydać naszym ukraińskim przyjaciołom. Ratownicy WOPR, koordynujący akcję, na czele z prezesem Marcinem Makowskim odebrali dziś od nas zebrane dary. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy się włączyli w zbiórkę - uczniom, Samorządowi Uczniowskiemu i jego opiekunom, rodzicom, wychowawcom oraz dyrekcji i wszystkim pracownikom naszej szkoły!!!

Czytaj więcej

Pomoc dla Ukrainy
Pomoc dla Ukrainy

Urząd Miejski w Lipnie rozpoczyna zbiórkę materiałów opatrunkowych (wyposażenie apteczki pierwszej pomocy), nowych koców i śpiworów dla poszkodowanych w rosyjskich atakach wojskowych na Ukrainie. Materiały będzie można zostawić w budynku Strażnicy OSP w Lipnie, ul. Bulwarna 1 od piątku do niedzieli w godzinach 14.00 – 19.00. Dziękujemy za każde okazane wsparcie.

Czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji
Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji

Po kliknięciu w powyższy link lub grafikę zostaną Państwo przeniesieni na stronę rekrutacji do klas pierwszych. Załączniki do wydruku znajdują się na dole strony.

Czytaj więcej

Stypendium i nagrody Burmistrza Miasta Lipna
Stypendium i nagrody Burmistrza Miasta Lipna

9 listopada br. w Sali Kameralnej Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów i Nagród Burmistrza Miasta Lipna dla uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Lipna, a którzy w roku szkolnym 2020/2021 uzyskali szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. W tym, roku zgodnie z regulaminem, przyznano 9 stypendiów i 6 nagród burmistrza Lipna.smiley Aż 11 z nich przypadło w udziale uczniom naszej szkoły Lista uczniów, którzy otrzymali Stypendium lub Nagrodę burmistrza Lipna: Rafał Boniecki, Kacper Bonkiewicz, Bartosz Borowicz, Kacper Gabrychowicz, Antoni Gajewski, Charles Joseph Gill, Karolina Górzyńska, Lidia Maria Gronczewska, Weronika Anna Gronczewska, Gabriela Impert, Stanisław Korczakowski, Zuzanna Lewandowska, Nikodem Maklakiewicz, Stanisław Szojda, Julian Terebiński. Obecnym stypendystom, ich bliskim, nauczycielom, wychowawcom i trenerom gratulacje złożyli burmistrz Paweł Banasik oraz zastępca burmistrza Jolanta Zielińska, dziękując jednocześnie za godne reprezentowanie naszego Miasta we wszystkich konkursach i olimpiadach przedmiotowych i zawodach sportowych. Stypendium burmistrza przyznane będzie na okres 10 miesięcy w kwocie 100 złotych miesięcznie. Wprowadzona nagroda burmistrza, jest przyznana jednorazowo (w tym roku w kwocie od 300 złotych do 500 złotych). Uczniowie w szkołach otrzymają nagrody dyrektora za bardzo dobre wyniki w nauce, udział w konkursach, w zawodach sportowych. Do lipnowskich szkół zostały już przekazane nagrody i listy gratulacyjne dla uzdolnionej młodzieży z naszego miasta. Stypendystom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Szkoła do hymnu 2021
Szkoła do hymnu 2021

Już po raz czwarty zachęcamy uczniów i nauczycieli, aby w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku będzie to środa, 10 listopada. W ten sposób chcemy włączyć społeczności szkolne we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z uwagi na trwający stan epidemii proponujemy odśpiewanie hymnu w mniejszych grupach/klasach, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa

Czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 93