Facebook
BIP
Warsztaty 2
Warsztaty 2

W dniach 30. 09.2021 4.10.2021 roku odbyły się kolejne warsztaty wyjazdowe do Nadleśnictwa Skrwilno Leśnictwo Huta. W zajęciach brali udział uczniowie powiatu lipnowskiego z następujących szkół : SP Wola, SP Kikół, SP Ciełuchowie, SP Zajeziorze i SP Chrostkowo oraz SP nr 2 Lipno , SP Skępe ,SP Tłuchowo, SP Maliszewo oraz SP nr 3 Lipno. Cykl warsztatów ekologicznym pod hasłem "Poznaje , szanuję, chronię " . Koordynator Maria Wierzbicka.

Czytaj więcej

Dzień Języków
Dzień Języków

Europejski Dzień Języków to doskonała okazja, żeby uświadomić dzieciom, jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa znajomość języków obcych i poprzez atrakcyjną formę obchodów zachęcić ich do nauki. Na wrześniowych lekcjach uczniowie naszej szkoły wybrali się w podróż po Wielkiej Brytanii. Oglądanie filmów, wspólne przygotowywanie plakatów, wykonywanie kart pracy, czy interaktywne zadania pogłębiły wiedzę dzieci o otaczającym świecie oraz wzbudziły zainteresowanie kulturą i obyczajami krajów anglojęzycznych.

Czytaj więcej

Warsztaty 1
Warsztaty 1

W dniach 29-30 09.2021 roku odbyły się warsztaty wyjazdowe do Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego Kowal. Uczniowie powiatu lipnowskiego brali udział w projekcie ekologicznym "Poznaje , szanuję, chronię " . Szkoły biorące udział to: SP w Kikole, SP w Cieluchowie, SP w Zajeziorzu, SP w Chrostkowie, SP w Woli, SP nr 2 w Lipnie oraz SP 3 w Lipnie. Koordynatorem była p. Maria Wierzbicka.

Czytaj więcej

Rzeczy niepokój - Baczyński muzycznie
Rzeczy niepokój - Baczyński muzycznie

Rok 2021 jest rokiem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego z okazji setnej rocznicy jego urodzin. W związku z tym zespół Blue Sounds przygotował niezwykły koncert "Rzeczy niepokój - Baczyński muzycznie". Uczniowie klas ósmych naszej Szkoły mieli możliwość wysłuchać koncertu w dniu 28 września w Kinie Nawojka. Dziękujemy muzykom za piękną lekcję historii, poezji i muzyki. Byliśmy bardzo wzruszeni

Czytaj więcej

Wybory rady SU
Wybory rady SU

Dnia 28 września w naszej szkole odbyły wybory do Samorządu Uczniowskiego 😊 zagłosowało 167 uczniów z klas IV-VIII. Najwięcej głosów otrzymała Kornelia Lewalska z klasy 8a, która zostaje przewodniczącą szkoły 👏‼️ Wojtek Grzywiński z kl 5b oraz Tymoteusz Bieniewicz z klasy 6b zostają zastępcami 👏‼️ W skład SU weszli również: Gabriela Impert, Magdalena Kacprzycka, Ewa Kuczek, Julia Komorowska, Zuzanna Kamińska, Martyna Lewandowska, Maria Szojda, Alicja Prądzyńska oraz Oliwia Kuczyńska 👍❗ Opiekunami SU są: p. Anna Socha, p. Marzena Cywińska i p. Aneta Poliwko.

Czytaj więcej

Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

24 września w ramach godziny wychowawczej klasa VI b wraz z wychowawcą p.Anną Socha, wzięła udział w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy ‼️ 🚑 Uczniowie utrwalili wiedzę o postępowaniu w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu, przećwiczyli reanimację na fantomach oraz utrwalili wiele przydatnych umiejętności 👍 Bardzo dziękujemy Państwu Marii i Dariuszowi Łęgosz za wspaniałą lekcję 👏👏👏

Czytaj więcej

Bezpieczni w cyberprzestrzeni
Bezpieczni w cyberprzestrzeni

24 września podczas zajęć z doradztwa zawodowego uczniowie klasy 8b,d uczestniczyli w zajęciach online w ramach programu Bakcyl. Temat zajęć dotyczył bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Poruszane zagadnienia dotyczyły zabezpieczenia hasła w smartphone, komputerze oraz kont bankowych. Warsztaty poprowadziła Joanna Zimoląg-Myczkowska. Koordynator zajęć a zarazem nauczycieli doradztwa zawodowego jest Maria Wierzbicka.

Czytaj więcej

Sprzątanie Świata
Sprzątanie Świata

16 września wszystkie klasy wraz z nauczycielami uczestniczyły w akcji sprzątania świata, która stała się już tradycją w naszej szkole. W tym roku przyświecało nam hasło: "Myślę, więc nie śmiecę". Szkolnym koordynatorem akcji jest nauczyciel geografii p.Maria Wierzbicka.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku 2021/2022
Rozpoczęcie roku 2021/2022

Dziś o godzinie 9:00 i 10:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Najpierw z Wychowawcami i Dyrekcją spotkały się klasy młodsze wraz ze świeżo upieczonymi pierwszakami, zaś później klasy starsze. Zdrowi i wypoczęci szykujemy się do pracy w nowym roku szkolnym - oby okazał się bezpieczny!!! 🎒📕📒📔📗📐✂️🖌🖍 Gratulacje dla obecnej klasy VI b wraz z Wychowawczynią, panią Anną Sochą za osiągnięcie najlepszych wyników w nauce oraz za zdobycie pucharu!!! 🏆🥇

Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku 2021/2022
Rozpoczęcie roku 2021/2022

Rozpoczęcie Roku Szkolnego odbędzie się 1 września 2021 roku 🔔 według poniższego harmonogramu: 8:30 - Pasowanie uczniów klas I w sali gimnastycznej 9:00 - klasy I - III na boisku szkolnym 10:00 - klasy IV - VIII na boisku szkolnym W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych 🌧 uczniowie spotkają się z wychowawcami w salach lekcyjnych😊

Czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 93