Facebook
BIP
Obchody Narodowego Święta Niepodległości
Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas ósmych, pod kierunkiem wychowawców (p. Anny Baranowskiej, p. Małgorzaty Walczewskiej, p. Marcina Makowskiego, p. Patryka Chrabąszczewskiego), przygotowali uroczysty apel dla całej społeczności szkolnej. Na pochwalę zasługuje patriotyczna postawa uczniów, ich zaangażowanie w przedsięwzięciu. Atmosfera była wzruszająca i podniosła. W ramach obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę, w klasach I-III przeprowadzono konkurs plastyczny na plakat "11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości ". Wręczenie nagród nastąpiło po uroczystym apelu. Fundatorem nagród była Rada Rodziców. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Czytaj więcej

Niedługo koniec akcji Talenciaków!
Niedługo koniec akcji Talenciaków!

Szanowni Państwo, 📣📣📣 uprzejmie informujemy, że TALENCIAKI przekazują/przypisują Państwo DO 20 LISTOPADA b.r. Do 13 listopada Talenciaki wydawane są przez kasjerów w sklepach LIDL przy kasie. 📣📣📣 Do czwartku 10 listopada można oddawać Talenciaki do świetlicy lub pani Ani Sochy, opiekunki Samorządu Szkolnego. Czekamy na Talenciaki maksymalnie do 18 listopada!!!! UWAGA !!! 📣📣📣 TALENCIAKI TRACĄ WARTOŚĆ po 20 listopada 2022 r.

Czytaj więcej

Wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim
Wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim

Wygraliśmy!!!! Ogromnie dziękujemy za wszystkie głosy oddane na projekt murala dla naszej szkoły!!! Dziękujemy Urzędowi Miasta, Panu Burmistrzowi, Dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i dzieciom oraz wszystkim życzliwym osobom za pomoc i wsparcie!!! 💪💪💪 Dzięki Wam zwyciężyliśmy w Budżecie Obywatelskim i niebawem naszą halę ozdobi wspaniały mural z Kopernikiem. Dziękujemy! 🏆🏆🏆🌠🌙☄️🌓🌘🪐🌑🏆🏆🏆

Czytaj więcej

Pracownia językowa
Pracownia językowa

💂‍♀️👩‍🏫🎧📖📚🖊✏️🔈 W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły otrzymali nową klasopracownię. Tym razem powstała pracownia językowa. Efekty poniżej:

Czytaj więcej

Azyl dla Skrzywdzonych Zwierząt
Azyl dla Skrzywdzonych Zwierząt

🐕🐕 KARMA TRAFIŁA JUŻ DO "AZYLU DLA SKRZYWDZONYCH ZWIERZĄT" 🐕 🐕 Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem SU p. Anną Socha, zawieźli dzisiaj drugą część zebranej karmy oraz kołdry i koce potrzebującym pieskom ze schroniska 🐶 Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom oraz rodzicom za bardzo duże zaangażowanie w naszą akcję 👏 Dziękujemy również p.Grzegorzowi Wąsickiemu oraz p.Marcinowi Szpanelewskiemu za pomoc i przewiezienie wszystkiego do schroniska 🚗 🚙 Akcje charytatywne uczą wrażliwości na potrzeby słabszych oraz rozwijają uczucie empatii ❣BRAWA dla wszystkich naszych dzieci i rodziców 👏👍❤

Czytaj więcej

Pasowanie na czytelnika
Pasowanie na czytelnika

27 października 2022 roku, to dzień, który zapamięta każdy pierwszoklasista. Wrota bramy wyobraźni stanęły tego dnia otworem przed najmłodszymi w naszej szkole, którzy pasowani na czytelników szkolnej biblioteki, po raz pierwszy otrzymali możliwość wypożyczania książek. Podczas tej uroczystej ceremonii wcielającej uczniów do grona czytelników, miały miejsce gry i zabawy, w których dzieci miały okazję wykazać się swoją wiedzą, a ich zaangażowanie nagrodzone zostało dyplomem. Organizatorem Uroczystości była Pani bibliotekarka Beata Leonik.

Czytaj więcej

Światowy Dzień Mycia Rąk
Światowy Dzień Mycia Rąk

15 października obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk. Z tej okazji 17 października 2022 mieliśmy przyjemność gościć panią Annę Kucharską oraz panią Joannę Łydzińską z Greenyard Frozen, które przeprowadziły fantastyczne zajęcia edukacyjne, promujące prawidłowe mycie rąk. Obejrzeliśmy prezentacje multimedialne dotyczące techniki i znaczenia mycia rąk, otrzymaliśmy też kolorowanki tematyczne i ciekawe ulotki. Jednak najciekawsze było wypróbowanie poznanych technik mycia rąk z pomocą....czarnej farby! Każdy z nas mógł sprawdzić, jak rozprowadza się na dłoniach specjalna substancja dla dzieci, którą potem mieliśmy za zadanie jak najdokładniej zmyć. W zajęciach wzięły udział klasy 1-3. Dziękujemy naszym gościom za tak ważne i pouczające zajęcia! Nauczyliśmy się wielu nowych rzeczy, powtórzyliśmy to, co już wiedzieliśmy i co najważniejsze - była wspaniała zabawa!!!

Czytaj więcej

Budżet obywatelski - mural na ścianie hali przy SP3
Budżet obywatelski - mural na ścianie hali przy SP3

Kochani! Głosowanie na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego ruszyło! 🌞🏀🏈⚽️⚾️🏐🏉🏓🌝🌏🪐💫🌕 Od dzisiaj można głosować na projekty, które pozytywnie przeszły weryfikację w ramach Budżetu Partycypacyjnego Gminy Miasta Lipna na 2022 rok - w tym na nasz projekt, czyli mural na ścianie nowo wybudowanej hali sportowej!!! 🌞🏀🏈⚽️⚾️🏐🏉🏓🌝🌏🪐💫🌕 Jak widać, Pan Dyrektor i Pan Burmistrz już oddali swoje głosy. Głosy będzie można oddawać w holu głównym Urzędu Miejskiego w Lipnie (Plac Dekerta 8 ) od 10 do 28 października 2022 w poniedziałki oraz od środy do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 we wtorki w godzinach 10:00 - 16:30, a także w sobotę 15 października 2022 w godzinach 10:00 – 13:00. Przed otrzymaniem karty do głosowania należy okazać dowód osobisty. W przypadku głosowania przez osoby nieletnie, wymagana będzie obecność opiekuna prawnego oraz podpisanie zgody na głosowanie przez osobę nieletnią. Głosowanie odbędzie się w formie papierowej, na kartach do głosowania dostępnych wyłącznie w punkcie wyznaczonym do tego celu. 🌞🏀🏈⚽️⚾️🏐🏉🏓🌝🌏🪐💫🌕 Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu - Państwo jako mieszkańcy Lipna, jako Rodzice uczniów lipnowskiej trójki - a także sami uczniowie!!! - macie realny wpływ na to, czy w 2023 roku naszą halę ozdobi taki właśnie mural. Jednocześnie prosimy o zachowanie wszelkich względów bezpieczeństwa podczas udziału w glosowaniu i stosowanie się do instrukcji pracowników, wyznaczonych do obsługi tego procesu. Zapraszamy do głosowania na nasz projekt nr 3!!!

Czytaj więcej

Podsumowanie XII edycji
Podsumowanie XII edycji "Projektantów edukacji"

Powstał e-book 📒 "ZaPROJEKTowani na sukces - 30 projektów, które zmieniły (czyjś) świat - jako podsumowanie XII edycji "Projektantów edukacji", a w nim 30 projektów. Na stronie Organizatora można przeczytać, że te 30 projektów to "creme de la creme" spośród 419 zgłoszonych, a e-book jest świadectwem uczniowskiej kreatywności i entuzjazmu w zdobywaniu wiedzy... pod okiem otwartych i życzliwych nauczycieli wspierających uczniowskie pasje. E-book każdy może pobrać, bo, zdaniem Organizatorów, opisane w nim projekty są za dobre, aby trzymać je w szufladzie lub limitować dostęp do nich, one inspirują, skłaniają do działania i rozbudzają apetyt na edukacyjną kreatywność. Wśród tych projektów jest nasz: "Kryminalnie na chemii... z przymrużeniem oka" 😉 i komentarz Jury do niego: "Kreatywne nauczanie i wyzwalanie w uczniach chęci do rozwiązywania problemów to przyszłość kształcenia" 🥰 👏👏👏👏 Gratulujemy pani Ani Baranowskiej!!!! 👏👏👏👏

Czytaj więcej

Nasza Szkoła pomaga #Azyldlaskrzywdzonychzwierząt
Nasza Szkoła pomaga #Azyldlaskrzywdzonychzwierząt

‼️‼️‼️ W związku z apelem #Azyldlaskrzywdzonychzwierząt pierwsza część karmy trafiła już do piesków 🐕🐶 bardzo prosimy wszystkich o przynoszenie karmy dla psów, niepotrzebnych kocy, itd. Nasza akcja trwa do 21 października 🐶🐕 Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za dotychczasowe zaangażowanie i zbieramy dalej 👍💪👏 Samorząd Uczniowski SP3 🥰

Czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 96