Nasi finaliści i laureaci

11 maja 2022 w Urzędzie Miejskim w Lipnie odbyło się wręczenie zaświadczeń i nagród finalistom oraz laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Wśród wyróżnionych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły!

Lipno może pochwalić się 19 laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty. To daje miastu czwarte miejsce w województwie! Wielu uczniów zdobyło wysokie noty w kilku konkursach przedmiotowych. Najwięcej nagrodzonych to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Lipnie.

- Cieszę się, że chciało wam się coś więcej. Postanowiliście wyjść ze szkolnych murów i zmierzyć się z innymi. Poświęcaliście swój czas, by poszerzyć wiedzę - powiedziała Maria Mazurkiewicz, Kujawsko-Pomorski Wicekurator Oświaty.

Uczniowie otrzymali zaświadczenia i nagrody. Magistrat ufundował bony do jednego ze sklepów, ale na nagrodzonych i nauczycieli, którzy ich przygotowywali, czekała miła niespodzianka od PUK w Lipnie.
- Staramy się wspierać wszystkie inicjatywy w mieście, nagradzać zdolnych i wybitnych. W ubiegłym roku pierwszy raz wręczyliśmy nagrody uczniom z Lipna, będziemy to kontynuować - wyjaśnił Marcin Kawczyński, prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie. Firma przygotowała dla każdego nagrodę w wysokości 200 złotych.

Nagrodzeni uczniowie mogą pochwalić się sukcesami z w konkursach z języka angielskiego, niemieckiego, informatyki, matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii.

Nasi finaliści i laureaci to:

Kacprzycka Magdalena VIII d - laureat z j. niemieckiego, informatyki, finalista z fizyki;

Borowicz Bartosz VIII c - laureat z informatyki, finalista z matematyki, fizyki, geografii;

Waśniewska Nadia VIII c - laureat z historii, finalista z fizyki, geografii;

Wszelaki Nadia VIII c - laureat z historii, finalista z j.angielskiego;

Bonowicz Julia VIII c - laureat z historii, finalista z fizyki;

Blachowski Szymon VIII a - laureat z informatyki;

Wojtal Jakub VIII a - laureat z informatyki;

Lewandowska Martyna VIII b - laureat z informatyki;

Korczakowski Stanisław VIII b - laureat z informatyki;

Kamińska Zuzanna VIII b - laureat z informatyki;

Stefańska Maria VIII a - laureat z chemii;

Kuczek Ewa VIII d - laureat z chemii;

Impert Gabriela VIII a - finalista z geografii, fizyki;

Wilmańska Antonina VIII a - finalista z geografii.

Gratulujemy!

Zdjęcia i tekst dzięki uprzejmości Pani Redaktor Eweliny Fuminkowskiej