MOJE PIĘKNE – BEZPIECZNE MIEJSCE – 2022

15 września w Skłudzewie, w siedzibie Fundacji Piękniejszego Świata odbyła się gala wręczania nagród i otwarcia wystawy VI Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „MOJE PIĘKNE – BEZPIECZNE MIEJSCE – 2022”. Z wielką dumą i przyjemnością pragniemy wszystkich poinformować, że w kategorii 8-10 lat wyróżnienie otrzymała nasza uczennica Julia Kalinowska z klasy IIIa, a do wystawy zakwalifikowano prace: Filipa Chojnickiego, Aleksandry Grębowskiej, Marcina Kuźniaka, Zofii Lewandowskiej, Alicji Piotrkiewicz i Jana Podlaskiego. Jury przyznało również Szkole Podstawowej nr 3 w Lipnie nagrodę zespołową pn. „Impulsy Twórcze” w postaci pleneru plastycznego z warsztatem w wybranej technice. Uczniowie mieli zaszczyt otrzymać nagrody z rąk Kujawsko-Pomorskiego Wicekuratora Oświaty Marii Mazurkiewicz.
Opiekunem klasy III a jest pani Wioletta Ługowska.
Gratulujemy!