Budżet obywatelski - mural na ścianie hali przy SP3

Kochani!
Głosowanie na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego ruszyło!
🌞🏀🏈⚽️⚾️🏐🏉🏓🌝🌏🪐💫🌕
Od dzisiaj można głosować na projekty, które pozytywnie przeszły weryfikację w ramach Budżetu Partycypacyjnego Gminy Miasta Lipna na 2022 rok - w tym na nasz projekt, czyli mural na ścianie nowo wybudowanej hali sportowej!!!
🌞🏀🏈⚽️⚾️🏐🏉🏓🌝🌏🪐💫🌕
Jak widać, Pan Dyrektor i Pan Burmistrz już oddali swoje głosy.
Głosy będzie można oddawać w holu głównym Urzędu Miejskiego w Lipnie (Plac Dekerta 8 ) od 10 do 28 października 2022
w poniedziałki oraz od środy do piątku w godzinach 10:00 - 14:00
we wtorki w godzinach 10:00 - 16:30,
a także w sobotę 15 października 2022 w godzinach 10:00 – 13:00.
Przed otrzymaniem karty do głosowania należy okazać dowód osobisty.
W przypadku głosowania przez osoby nieletnie, wymagana będzie obecność opiekuna prawnego oraz podpisanie zgody na głosowanie przez osobę nieletnią.
Głosowanie odbędzie się w formie papierowej, na kartach do głosowania dostępnych wyłącznie w punkcie wyznaczonym do tego celu.
🌞🏀🏈⚽️⚾️🏐🏉🏓🌝🌏🪐💫🌕
Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu - Państwo jako mieszkańcy Lipna, jako Rodzice uczniów lipnowskiej trójki - a także sami uczniowie!!! - macie realny wpływ na to, czy w 2023 roku naszą halę ozdobi taki właśnie mural.
Jednocześnie prosimy o zachowanie wszelkich względów bezpieczeństwa podczas udziału w glosowaniu i stosowanie się do instrukcji pracowników, wyznaczonych do obsługi tego procesu.
Zapraszamy do głosowania na nasz projekt nr 3!!!