Turniej Słowa- Dzieci mają głos

Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy  jest organizatorem Turnieju  Recytatorskiego. Eliminacje powiatowe odbyły się w kilku miastach województwa,  między innymi w Miejskim Centrum Kulturalnym w Lipnie, gdzie nagrodę i bilet do dalszej recytatorskiej  przygody otrzymał uczeń naszej szkoły, Szymon Laszenko.

18 listopada 2022 roku w Bydgoszczy odbył się finał Wojewódzkiego Turnieju Recytatorskiego " Turniej Słowa- Dzieci mają głos". W kategorii klas I-III wystąpiło 19 uczestników, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom zdolności recytatorskich. Nasz przedstawiciel Szymon Laszenko wyrecytował  II miejsce, wspaniale przedstawiając  wiersz Marii Terlikowskiej
" Straszny sen".

Z dumą i radością  gratulujemy Szymonowi i dziękujemy pani Katarzynie Palczak za przygotowanie ucznia do konkursu.