Podziękowania

Rada Rodziców pragnie serdecznie podziękować za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie Dnia Dziecka. Serdecznie dziękujemy nauczycielom i rodzicom, którzy tego dnia sprawowali opiekę nad uczniami, przygotowali słodkości i pomagali w animacjach. Nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie turnieju Trio Basket. Pani Annie Baranowskiej za pokaz dużych baniek mydlanych, Pani Marcie Turskiej za zabawy z użyciem chusty animacyjnej oraz Panu Jarkowi Milewskiemu za świetną zabawę podczas karaoke.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji i uczniom Zespołu Szkół Technicznych w Lipnie za organizacje i realizację animacji dla dzieci. Dziękujemy pani Joannie Dąbrowskiej przewodniczącej Związek Kynologiczny w Polsce odział Toruń oraz Pani Renacie Kłudkowskiej hodowczyni psów rasy Labrador Retriever & Csvalier Kinga Charles Spaniel za zorganizowanie i przeprowadzenie pokazu pracy z psem pracującym, prezentacji hodowanych ras. Szczególnie mocno dziękujemy sponsorom, bez których niemożliwe byłoby zorganizowanie tej wspaniałej uroczystości specjalnie dla naszych dzieci. Dziękujemy firmie Konwektor, Brico Marche Lipno, pani Magdzie Lewickiej właścicielce Hotelu Przystań, firmie Przetwórstwo Mięsa Rafał oraz firmie Dawtona za musy dla każdego ucznia naszej szkoły.