Uroczyste otwarcie nowego obiektu sportowego.

20 września odbyła się uroczystość oficjalnego odebrania do użytkubieżni lekkoatletycznej. Wzięli w niej udział: Marcin Drogorób kierownik Biura Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Janusz Dobroś Burmistrz Lipna, Wojciech Świtalski z-ca Burmistrza, Jolanta Maciejko Skarbnik UM, Artur Rybicki główny specjalista od zamówień publicznych, Robert Kapuściński inżynier miasta, Dyrektorzy Szkół. Uroczystego poświęcenia bieżni dokonał ks. Prałat Stefan Maćczak. Bieżnia jest dokończeniem inwestycji boiska wielofunkcyjnego współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski. Oddanie do użytku bieżni na pewno wzbogaci bazę sportową szkoły, która od ponad 10 lat prowadzi w klasyfikacji na najbardziej usportowionej szkoły w Powiecie Lipnowskim.