W drużynie siła!!!

W dniu 7 października na terenach zielonych przyległych do ulicy ekologicznej oficjalnie zainaugurowano nowy sezon Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy z udziałem władz samorządowych powiatu i miasta, dyrektorów szkół oraz licznie zaproszonych gości. Była to świetna okazja na dokonanie podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół w roku ubiegłym, za które nasi szkolni sportowcy otrzymali trzy wspaniałe puchary za zwycięstwo w klasyfikacji dziewcząt, chłopców oraz punktacji generalnej szkół. Po raz kolejny „trójka” okazała się najlepszą szkołą w powiecie lipnowskim. Po części oficjalnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Na starcie stanęło 38 sztafet szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W kategorii podstawówek kolejny raz nasze dziewczęta w składzie: Weronika Zielińska, Laura Rumińska, Marta Kałużna, Kinga Raniszewska, Anna Brzezińska, Izabela Pankiewicz, Klaudia Pietrzykowska, Paulina Górska okazały się bezkonkurencyjne i pokonując 8 innych sztafet wywalczyły awans do finału wojewódzkiego. Sztafeta chłopców po dzielnej walce w tym roku wywalczyła bardzo wysokie trzecie miejsce. Chłopcy nasi wystąpili w składzie: Filip Falkowski, Kamil Lewicki, Kacper Chwojka, Jakub Wawszczyk, Bartosz Przybojewski, Kamil Krzemiński, Artur Łykowski, Dominik Pankiewicz, Bartosz Kęsicki. Gratulujemy i czekamy na kolejne starty.