To był wręcz pogrom.

W rozegranym dnia 22 marca na hali Publicznego Gimnazjum nr 1 w Lipnie Ćwierćfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Kujawsko-Pomorskiego nasze koszykarki wręcz rozgromiły swe przeciwniczki. W pierwszym meczu reprezentacja naszej szkoły pokonała dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Baruchowie 40:15, następnie w pojedynku zapewniającym pierwsze miejsce wysoko wygrały z reprezentacją SP 3 w Rypinie 42:9. Mecz o trzecie miejsce po miedzy SP 3 Rypin i SP Baruchowo zakończył się wynikiem 35:19. W składzie zespołu prowadzonego przez pana Dariusza Onoszko znalazły się: Weronika Zielińska, Anna Brzezińska, Klaudia Pietrzykowska, Patrycja Podlasińska, Marta Kałużna, Weronika Kowalska, Kinga Raniszewska, Natalia Szarszewska, Paulina Górska, Paulina Raubic, Laura Rumińska, Julia Bałtenbach, Agata Cegielska. Półfinały Nistrzostw Województwa odbędą się 29 marca w Grudziądzu.