Ciężka praca przyniosła spodziewane efekty.

W dniu 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011. Na uroczystym apelu 401 uczniów otrzymało świadectwa szkolne, z czego 393 uczniów otrzymało promocję do klasy następnej. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymało aż 58 uczniów z klas IV-VI. Najwyższą średnią ocen z klas IV-V osiągnęła klasa IVc – 4,09. W tym roku szkolnym pożegnaliśmy również 56 absolwentów. Z klas kończących szkołę najwyższą średnią ocen osiągnęły klasy VIa i VIb, aż 4,35. Nagrodę Burmistrza Miasta Lipna dla najlepszego absolwenta otrzymała Anna Brzezińska, natomiast nagrodę Dyrektora Szkoły Paulina Kępczyńska. Ogłoszone zostały również wyniki testu kompetencji szóstoklasisty. Nasza szkoła ze średnią 25 punktów osiągnęła najlepszy wynik w mieście Lipnie. Najlepszą klasą w szkole była VIa – 28,88 pkt. przed VIb – 25,0 pkt. oraz VIc – 23,86 pkt. Bartosz Przybojewski z klasy VIa osiągnął najlepszy wynik w szkole - 38 punktów. Z takimi wynikami nasi uczniowie spokojnie mogli udać się na zasłużony odpoczynek w czasie długo oczekiwanych wakacji.