Projekt "MOTYL"

Projekt

Projekt "Motyl" w naszej szkole zgromadził aż 83 ręcznie wykonane motyle! Dzieci robiły motyle na zajęciach kół artystycznych oraz w domach. Wszystkie motyle były zachwycające, oryginalne i trudno było wybrać te najpiękniejsze. Nasze nieprzekupne i sprawiedliwe jury miało ciężki orzech do zgryzienia, jednak udało się! Autorów najpiękniejszych motyli poznamy niebawem, otrzymają oni nagrody rzeczowe i dyplomy.
Zaś motyle w trzech (!) bezpiecznie zapakowanych paczkach fruną do Stanów Zjednoczonych, do Muzeum Holocaustu w Houston.
Warto wspomnieć, że do akcji dołączyła się również Szkoła Podstawowa nr 5 z Lipna.
Dziękujemy Rodzicom za znaczki pocztowe, bez których nasze motyle nie miałyby szans znaleźć się na międzynarodowej wystawie, zaplanowanej na wiosnę 2014 roku.