Święto patrona szkoły

Tegoroczne święto patrona szkoły w najmłodszej grupie wiekowej przygotowali uczniowie klasy IIIa i Iii wraz z wychowawcami: panią M Józefowicz i panią J Grochocką. Podczas uroczystości dzieci obejrzały część artystyczną Pt. „Podróż w Kosmos”, wzięły udział w konkursach sprawnościowych i wiedzy ogólnej. Odbyła się też wspólna nauka tańca kosmicznego. W tym dniu swoje zdolności recytatorskie prezentowali też uczniowie klasy Ia – laureaci konkursu „Wieczór z bajką Krasickiego”. Nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursów plastycznych i literackich. I miejsce w konkursie na wiersz o naszej szkole zajął Kacper Bełkowski z klasy IIIa, zaś najładniejszą szkolną rymowankę ułożył Przemek Inczewski z klasy IIb. Po części artystycznej uczniowie wzięli udział uroczystej w Mszy Świętej z okazji święta szkoły.