konkurs wiedzy z chemii GALILEO

W naszej szkole 6 marca 2019 r. zorganizowano ponadprogramowy konkurs wiedzy z chemii GALILEO.  W konkursie tym wzięło udział 17 uczniów z klas VII i 13 uczniów z klas VIII.  Byli to: Marta Gibert, Bartosz Rutkowski, Natalia Wawrowska, Oliwier Gut, Kamil Grzywaczewski, Aleksander Koszczka, Kajetan Marcinkowski, Martyna Słabkowska, Krzysztof Sobotka, Weronika Stolarek,  Rafał Strupczewski, Dominik Szymański, Weronika Ziemkiewicz, Klaudia Budzińska, Kinga Czerwińska, Konrad Dobroś, Zuzanna Witkowska oraz Michał Dąbrowski, Julia Murawska, Natalia Jaglińska-Roman, Gabriela Jędrzejewska, Nina Latecka, Karolina Zajączkowska, Katarzyna Zdrojewska, Amelia Ziemiańczyk, Aleksandra Czapiewska, Julia Drzewiecka, Klara Grzelak, Katarzyna Jobczyńska, Julia Wiśniewska.
Wśród 758 uczniów klas VII nasi uczniowie zajęli miejsca od 15 do 41, 9 z nich (Natalia Wawerowska, Krzysztof Sobotka, Dominik Szymański, Weronika Ziemkiewicz, Oliwier Gut, Kinga Czerwińska, Rafał Strupczewski, marta Gibert)  uzyskało więcej punktów niż wynosiła średnia. Natalia Wawrowska z klasy VII a zajęła miejsce 15 i otrzymała dyplom wyróżnienia, Krzysztof Sobotka z klasy VII b miejsce 16.
Wśród 1026 uczniów klas VIII nasi Uczniowie zajęli miejsca od 15 do 32, 8 z nich (Aleksandra Czapiewska, Amelia Ziemiańczyk, Julia Wiśniewska, Nina Latecka, Gabriela Jędrzejewska, Karolina Zajączkowska, Julia Murawska, Katarzyna Jobczyńska) uzyskało więcej punktów niż wynosiła średnia. Aleksandra Czapiewska z klasy VIII c zajęła miejsce 15 i otrzymała dyplom wyróżnienia.
Gratulacje!
Do konkursu uczniów przygotowała mgr inż. Anna Baranowska – nauczyciel chemii