Facebook
BIP

Godziny dostępności

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin

Sala

1

Bałtenbach Beata

Środa 16.00 - 16.30

Czwartek16.00 - 16.30

9

2

Banasik Katarzyna

Wtorek 13.30 - 14.30

Pokój nauczycielski

3

Baranowska Anna

Piątek 7.00 - 8.00

19

4

Bautembach Karolina

Poniedziałek 7.00 - 7.30

Piątek 7.00 - 7.30

Gabinet psychologa

5

Błochowicz Magdalena

Środa  7.00 - 8.00

świetlica

6

Bolewicz Natalia

……………………………

 

 

7

Brzezińska Beata

Poniedziałek 7.45 - 8.45

16

8

Chojnicka Małgorzata

Czwartek 14.20 - 15.20

8

9

Chrabąszczewski Patryk

Piątek 14.20 - 15.20

Pokój nauczycielski

10

Cywińska Marzena

Poniedziałek 14.20 – 15.20

Sala informatyczna

11

Dobroś Ewa

Czwartek 13.30 - 14.30

6

12

Drozdowski Wojciech

Poniedziałek 7.30 - 8.00

Środa 7.30 - 8.00

Pokój nauczycielski

13

Dubicki Krzysztof

Poniedziałek 7.50 - 8.50

Pokój nauczycielski

14

Dynakowski Robert

Czwartek 14.15 - 15.15

14

15

Falkowska Monika

Wtorek 7.30 – 8.00

Środa 7.30 – 8.00

Pokój nauczycielski

16

Florkowska Aneta

Poniedziałek 7.30 - 8.00

Piątek7.30 - 8.00

 

9

17

Garbarczyk Agata

Wtorek 16.00 - 16.30

Środa 16.00 - 16.30

5

18

Góźdź Jacek

Poniedziałek 13.00 – 14.00

Gabinet dyrektora

19

Gulcz Dariusz

Środa 7.00 - 8.00

Pracownia plastyczna

20

Impert Agnieszka

Poniedziałek 13.30 - 14.00

Środa 13.30 - 14.00

20

21

Jasińska Sylwia

Piątek 7.00 - 8.00

1

22

Józefowicz Marzena

Wtorek 7.30 - 8.00

Piątek 7.30 - 8.00

11

23

Kaczan Emilia

Poniedziałek 13.30 - 14.30

Pokój nauczycielski

24

Kaczorowska Jolanta

Wtorek 13.00 - 14.00

Gabinet wice dyrektora

25

Kałka Elżbieta

Wtorek10.00-10.30

Czwartek9.30-10.00

świetlica

26

Kawczyńska Justyna

Wtorek 7.30 - 8.30

Pokój nauczycielski

27

Komorowski Kamil

Wtorek 14.20 – 15.20

1

28

Leonik Beata

Poniedziałek 14.00 – 15.00

biblioteka

29

Ługowska Wioletta

Wtorek 7.30 - 8.00

Czwartek 7.30 - 8.00

3

30

Łukaszewska Marta

Wtorek 7.45 - 8.45

Pokój nauczycielski

31

Makowski Marcin

Czwartek 15.10-16.10

Sala gimnastyczna

32

Małkiewicz Dorota

Wtorek 16.00 - 16.30

Środa 16.00 - 16.30

3

33

Milewski Jarosław

……………………………

 

34

Napiórski Zbigniew

Wtorek 7.00 - 8.00

18

35

Narczewska Aleksandra

Wtorek 7.00 - 8.00

5

36

Palczak Katarzyna

Wtorek 7.30 - 8.00

Piątek 7.30 - 8.00

2

37

Politowska Ewa

Piątek 14.15 - 15.15

14

38

Pysiak Katarzyna

Poniedziałek 13.30 - 14.30

Pokój nauczycielski

39

Rybicka Elżbieta

Piątek 7.30 – 8.00

Wtorek 14.00 - 14.30

 

12

40

Rygielska Marzena

Wtorek 7.30 - 8.00

 

Piątek 7.30 – 8.30

10

41

Salamądry Arleta

Wtorek 7.30 - 8.00

Piątek 7.30 - 8.00

15

42

Socha Anna

Czwartek 12.30 – 13.30

Pracownia języka angielskiego

43

Szymczewska

Agnieszka

Piątek 8.50 - 9.50

Pokój nauczycielski

44

Turska Marta

Wtorek 8.30-9.30

Świetlica

45

Urbanek Ewa

Czwartek 8.30-9.30

Świetlica

46

Walczewska Małgorzata

Wtorek 7.30 - 8.00

Czwartek 7.30 - 8.00

11

47

Wojciechowska Małgorzata

Wtorek 8.00 - 9.00

Pokój nauczycielski

48

Wojtal Dorota

Poniedziałek 13.30 - 14.30

Pokój nauczycielski

49

Wronczewska Maria

Środa 7.00 - 8.00

7

50

Zachacz Jolanta

Wtorek 9.00 - 10.00

Gabinet pedagoga

51

Zawirowski Przemysław

Poniedziałek 14.20 - 15.20

Pokój nauczycielski

52.

Piotr

Rygielski

Poniedziałek7.15-7.45

Czwartek 7.15-7.45

Pokój nauczycielski

53.

Benedykt

Napiórski

Piątek 9.45-10.45

Pokój nauczycielski