Facebook
BIP

Godziny dostępności

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin

Sala

1

Bałtenbach Beata

Poniedziałek 7.30-8.00

Środa 7.30-8.00

9

2

Banasik Katarzyna

Wtorek 12.30-13.30

10

3

Baranowska Anna

Czwartek 13.50-14.20

Piątek 13.00-13.30

19

4

Bautembach Karolina

Poniedziałek 7.00 - 7.30

środa 7.00 - 7.30

Gabinet psychologa

5

Błochowicz Magdalena

Wtorek 8.30-9.30

świetlica

6

Bolewicz Natalia

Czwartek 7.30-8.00 i 15.10-15.40

 

Pokój nauczycielski

7

Brzezińska Beata

Środa 12.30-13.30

16

8

Chojnicka Małgorzata

Poniedziałek 12:00-12:30

Wtorek 9:00-9:30

p.nauczycielski

9

Chrabąszczewski Patryk

Piątek 10.45 – 11.30

Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej

10

Cywińska Marzena

Czwartek 12.30-13.30

Pokój nauczycielski

11

Dobroś Ewa

Poniedziałek 15.10-15.40

Czwartek 14.20-14.50

7

12

Drozdowski Wojciech

Wtorek 7.30-8.00

Pokój nauczycielski

13

Dubicki Krzysztof

Wtorek 12.30 - 13.30

Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej

14

Dynakowski Robert

Czwartek 14.20- 15.20

Pokój nauczycielski

15

Falkowska Monika

 Poniedziałek 7:45 - 8:45

 

16

Florkowska Aneta

Piątek 10.30-11.30

 

Pokój nauczycielski

17

Garbarczyk Agata

Wtorek 10.45-11.45

Pokój nauczycielski

18

Góźdź Jacek

Wtorek 7.00-8.00

Gabinet dyrektora

20

Impert Agnieszka

Czwartek 7.45-8.45

20

21

Jasińska Sylwia

Piątek 14.25 -15.25

Co drugi piątek

 

22.

Janiszewska

Katarzyna

Czwartek 12.00- 13.00

Gabinet pedagoga specjalnego

23.

Jaworska Agata

 Poniedziałek 8.45-9.45

 

24

Józefowicz Marzena

Poniedziałek 10.45-11.45

Pokój nauczycielski

25.

Kaczan Emilia

Ponie4działek 12.30-13.30

Pokój nauczycielski

26.

Kaczorowska Jolanta

Wtorek 14.00 – 15.00

Gabinet wice dyrektora

27.

Kałka Elżbieta

Wtorek 7.30-8.00

Piątek 8.30 9.00

świetlica

28.

Kawczyńska Justyna

 

 

Kłudkowska Renata

Poniedziałek 15.10-16.10

 

 

czwartek 12-12:30

piątek 10:45 - 11:15

Pokój nauczycielski

 

 

 

29.

Komorowski Kamil

Środa 7.45-8.45

Pokój nauczycielski

30.

Leonik Beata

Poniedziałek 7.00 – 8.00

biblioteka

31.

Ługowska Wioletta

Poniedziałek 7.30-8.00

Wtorek 7.30-8.00

9

32.

Makowski Marcin

Czwartek 11.30-12.30

Pokój nauczycielski przy Sali gimnastycznej

33.

Małkiewicz Dorota

Wtorek 9.40-10.40

Pokój nauczycielski

34.

Milewski Jarosław

Wtorek 9.30-10.30

Pokój nauczycielski

35.

Napiórski Zbigniew

Czwartek 7.45-8.45

Pokój nauczycielski

36.

Napiórski Benedykt

Poniedziałek 7.50-8.50

( co drugi tydzień)

Pokój nauczycielski

37.

Narczewska Aleksandra

Środa 8.40-9.40

Pokój nauczycielski

38.

Palczak Katarzyna

Poniedziałek 7.30-8.00

Piątek 7.30-8.00

2

39..

Poliwko Aneta

Piątek 8.45-9.35

Pokój nauczycielski

40.

Pysiak Katarzyna

Poniedziałek 7:30-8:00

Piątek 7:30-8:00

3

9

41.

Rybicka Elżbieta

Wtorek 12.30-13.30

 

12

42.

Rygielska Marzena

poniedziałek 7.30 - 8.00

Piątek 7.30 – 8.30

10

43.

Salamądry Arleta

środa 7.30 - 8.00

czwartek 7.30 - 8.00

15

44.

Socha Anna

Czwartek 12.30 – 13.30

 

45.

Szymczewska

Agnieszka

Poniedziałek 8.00-9.00

Gabinet pedagoga szkolnego

46.

Turska Marta

środa 13:30-14

Czwartek 8 - 8:30

Świetlica

47.

Urbanek Ewa

Poniedziałek 7.30-8.00

Piątek 7.30-8.80

Świetlica

48.

Walczewska Małgorzata

Czwartek 11:30-12:30

11

49..

Wierzbicka Maria

Piątek 14.20-15.20

14

50.

Wojciechowska Małgorzata

Czwartek 14.20-15.20

Pokój nauczycielski

51.

Wojtal Dorota

Środa 9-9.30

Czwartek 10:45-11:15

Pokój nauczycielski

52.

Zawirowski Przemysław

Piątek 13.30-14.30

Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej

53.

Spisz Małgorzata

 

Środa 15.10 – 16.10

Pokój nauczycielski